Onze organisatie telt een 50-tal medewerkers die op hun beurt samenwerken met uiteenlopende partners.

Management

Bart Temmerman

bart@publiq.be
Titania Van de Velde

titania@publiq.be
Davy De Laeter

davy@publiq.be
Deborah Ekarre

deborah@publiq.be
Roland Wittebols

roland@publiq.be
Ilse Delmeire

ilse@publiq.be

Publiekskanalen

Sarah Vanthienen

sarah@publiq.be
Evelyne Coussens

evelyne@publiq.be
Vera Carlier

vera@publiq.be
Pieter Claes

pieter@publiq.be
Lene Ector

lene@publiq.be
Joke Van Ransbeek

joke@publiq.be

Partnernetwerk

Wim D'haeyer

wim@publiq.be
Toon Beullens

toon@publiq.be
Sam Rasschaert

sam@publiq.be
Annelies Mollet

annelies@publiq.be
Karel De Rudder

karel@publiq.be

Operations

Luk Dens

luk@publiq.be
Kristof Willaert

kristof@publiq.be
Wouter Simons

wouter@publiq.be
Karen Schilders

karen@publiq.be
Liesel Verdonck

liesel@publiq.be
Jonas Verhaeghe

jonas@publiq.be
Willem Dauwen

willem@publiq.be
Sven Houtmeyers

sven@publiq.be

Development

Sven Houtmeyers

sven@publiq.be
Tim Guily

tim@publiq.be
Hans Henderickx

hans@publiq.be
Stijn Swaanen

stijn@publiq.be
Reinout Bossuyt

reinout@publiq.be
Stan Vertessen

stan@publiq.be

Gegevensverzameling en -verwerking

Carlo Dieltjens

carlo@publiq.be
Chris Jacobs

chris@publiq.be
Julian Cox

julian@publiq.be

Strategische partnerships

Julie Meiresonne

julie@publiq.be
Peter Ploegaerts

peter@publiq.be
Corneel Wille

corneel@publiq.be
Barbara Lefebure

barbara@publiq.be

Strategische ontwikkeling

Katelijne Morreel

katelijne@publiq.be

Publieksontwikkeling

Ilse Delmeire

ilse@publiq.be
Ankelien Kindekens

ankelien@publiq.be
Erin De Wolf

erin@publiq.be
Elien Vanlaer

elien@publiq.be
Laura Delauré

laura@publiq.be
Renate Neven

renate@publiq.be

Financiën & administratie

Caroline Rombaut

caroline@publiq.be
Farzia Houseinova

farzia@publiq.be
Harmony Deknudt

harmony@publiq.be